2 comments on “Rozdziewiczalnia.pl czyli jak sprawić by to panie prosiły panów

 1. Fikcja czy też nie, sam fakt, że ktoś wpadł na pomysł takiej prowokacji już jest niedorzeczny. Zastanówmy się jednak czy faktycznie aż tak to nas szokuje?
  Zwróćmy uwagę, że ‚panowie‘ z tejże strony wychodzą na przeciw nie tylko dziewicom,
  ale proponują swoje usługi każdej kobiecie, a więc jest to zwykła prostytucja.
  Oburza nas przede wszystkim fakt iż jest to prostytucja męska, a nie damska.
  Mężczyźni korzystają z takich usług i są z tego rozgrzeszani, natomiast sytuacja, kiedy kobieta zamierza się skusić podnoszą się głosy potępienia. Dlaczego?
  Osobiście jestem bardzo konserwatywną osobą w tym temacie, jednak jeśli już podejmujemy taki temat bądźmy obiektywni.
  Żyjemy w dobie czasów gdzie nastolatki uprawiają sex grupowy dla zabawy na zasadzie który z panów dłużej wytrzyma, noszą kolorowe opaski gdzie każda z nich oznacza na jaki rodzaj sexu danego dnia mają ochotę, 13latki rozdziewiczają się kaszanką (?) ponieważ powiedziały swojemu starszemu chłopakowi, że już nie są dziewicami.
  Granice zatarły się już dawno temu. Temat sexu w większości domów jest tematem tabu, więc skąd dzieci i nastolatki mają wiedzieć co jest dobre i moralne, skoro ich głównym źródłem wiedzy na ten temat jest internet i strony takie jak rozdziewiczalnia..

  • Prostytucja pozostaje prostytucja, nie wazne kto to robi i z jakich powodow. Jakiekolwiek usprawiedliwianie tego faktu pozostaje w kwestii moralnosci i sumienia danej osoby.
   Problem edukacji seksualnej, a jest ona konieczna by nie dochodzilo do tak bulwersujacych sytuacji, jest wielokrotnie poruszany. Z jednej strony nie jestesmy az tak otwartym spoleczenstwem by bez ogrodek mowic o tym temacie. Zgodze sie, sex jest tematem tabu i to jest wlasnie problemem.
   Nie mowimy o tym w szkolach, nie mowimy o tym w domach, pozostaje Internet, ktory nie jest dobrym zrodlem edukacji seksualnej.
   Poki nie zreformujemy systemu edukacji w szkolach, poki nie zreformujemy swojego myslenia, by zgodzic sie na edukacje naszych dzieci to nie mozemy krytykowac ich za to, ze na wlasna reke szukaja odpowiedzi. Niestety takich, ktore nas nie zadowola.
   Musimy zaczac tez odrozniac moralnosc i etyke od religii i wierzen, bo poki bedziemy to laczyc to takze nic sie nie zmieni w tym temacie. Na pewno nie na plus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *